by w4l3XzY3
ГОРЯЩІ ТУРИ
egipt ЄГИПЕТ від 320у.о. ТАІЛАНД ТАІЛАНД від 580у.о. ТУНІС ТУНІС від 360у.о. Греція Греція від 325у.о. Bolgary Болгарія від 140у.о. Відпочинок в Італії Італія від 389у.о. Круїзи Туреччина від 356у.о. Відпочинок в ОАЕ ОАЕ від 259 у.о. spain Іспанія від 425у.о. spain Чорногорія від 295 у.о. spain Хорватія від 329у.о.

МОЛОДІЖНІ ПРОГРАМИ КУЛЬТУРНОГО ОБМІНУ

Ви молоді, вільні і шукаєте нових вражень і перспектив?  

До того ж Ви любите подорожувати? Прекрасно!

 Програма «Au-pair» — те, що Вам потрібне! 

germaniaAvstrpolandenglfrance

vengria 

 

 

 

« AU PAIR» це: 

Найпопулярніша програма міжнародного культурного обміну, в якій бере участь молодь зі всього світу. Найефективніший спосіб вдосконалення іноземної мови, без значних витрат.

12 незабутніх місяців в Європі або США і масу нових вражень.

Унікальний шанс з мінімальними витратами поглянути світ і придбати нових друзів.

Можливість познайомитися з культурою вибраної країни і національними особливостями її жителів.

Можливість поступити в іноземний університет, після закінчення програми.

Сума кишенькових грошей які будуть вам виплачуватися варіюється в залежності від країни в межах від 400 до 800 дол. в міс.Вік має становити від 18-29 років, залежно від країни.

КОРОТКИЙ ОПИС ВИМОГ ДО ПРЕТЕНДЕНТІВ:

КРАЇНИ

Вимоги до учасників програми AU-PAIR:

Сума «кишинькових витрат» в місяць

вік

знання іноземних мов

додаткові вимоги

США

18-26

англійска

досвід роботи з дітьми,обов*язково наявність водійських прав

$780

Німеччина

18-24

німецька

досвід роботи з дітьми

260 евро

Норвегія

20-29

англійська або норвезька

досвід роботи з дітьми

$400 – $500

Голландія

18-24

англійська або німецька

досвід роботи з дітьми

350 евро

Данія

20-29

англійська або датська

досвід роботи з дітьми

$400 – $500

Австрія

18-26

німецька

досвід роботи з дітьми

від 240 евро

Франція

18-29

французький

досвід роботи з дітьми

від 240 евро

Бельгія

18-27

англійська або французька

досвід роботи з дітьми,бажано наявність водійських прав

450 евро

Які перспективи?Бажане для ряду країн: досвід по догляду за дітьми, а також наявність водійських прав.

 Основною метою програми є вдосконалення іноземної мови і знайомство з культурою країни.

Які перспективи?

 Вільне володіння іноземною мовою… Як Ви вважаєте, чи важко вивчити іноземну мову, живучи впродовж 1-2 років в країні, для жителів якої ця мова є рідною, постійно чувши «живу» мову всюди (на вулицях і в магазинах, по радіо і телебаченню, в театрах і кафе), спілкуючись день за днем безпосередньо з носіями мови і, за бажання, відвідуючи курси мови.. У Вас просто не буде можливості не вивчити мову! Ви швидше забудете рідну мову, чим не вивчите іноземний! Спілкування з дітьми також сприяє цьому, оскільки діти-найкращі вчителі

Можливість отримати/продовжити освіту за кордоном…

Вільне володіння іноземною мовою, у свою чергу, відкриє перед Вами широкі перспективи в області освіти за кордоном, яке в деяких країнах (наприклад, в Германії) — безкоштовне для іноземців, а студентська віза дає право на роботу, знайти яку після року життя в країні, знаючи її закони, звичаї, мову, проблемою не буде.

 Можливість знайти друзів з різних країн.. 

Якщо Ви — людина відкрита і налаштована на активне спілкування з людьми, що оточують Вас, то обов’язково знайдете друзів в країні, яка на рік або два стане для Вас будинком. Адже на цей час Ви, практично, станете її жителем, а саме, будете як будь-який німець або француз Вашого віку ходити на дискотеки, в клуби, в парк, спілкуватися з однолітками і так далі Ви матимете можливість жити активно і, звичайно, зможете надбати багато нових друзів серед жителів країни, в якій знаходитиметеся. А найбільшими друзями, напевно, стануть члени сім’ї, в якій Ви житимете, вчитиметеся і працюватимете. Досить часто сім’ї настільки прив’язуються до своїх Аu pairs, що потім щороку запрошують їх до себе в гості. Крім того, серед самих au pairs є не лише українці або росіяни, а і англійці, італійці, французи і так далі Живучи з ними по сусідству, вчившись разом на курсах, подорожуючи разом, Ви, безумовно, придбаєте друзів по всьому світу.

Розширити свій кругозір, побачити світ...

Під час відпустки, яка є в кожній  au pair, Вам зовсім не обов’язково повертатиметься додому: можна використовувати цей час для того, щоб помандрувати по Європі або по США.

У вихідні дні au-pair також зможе їздити на екскурсії в різні міста країни перебування, а також, в сусідні країни Європи.

Крім того, дуже часто сім’ї, вирушаючи у відпустку на курорт або за кордон, беруть з собою au pair. Це — унікальна можливість побачити Французьку Рів’єру, гірськолижні курорти Австрії і інші красиві куточки Європи або США!

 НЕВТРАТЬТЕ СВІЙ ШАНС ПОБАЧИТИ СВІТ!

Оставить комментарий