by w4l3XzY3
ГОРЯЩІ ТУРИ
egipt ЄГИПЕТ від 320у.о. ТАІЛАНД ТАІЛАНД від 580у.о. ТУНІС ТУНІС від 360у.о. Греція Греція від 325у.о. Bolgary Болгарія від 140у.о. Відпочинок в Італії Італія від 389у.о. Круїзи Туреччина від 356у.о. Відпочинок в ОАЕ ОАЕ від 259 у.о. spain Іспанія від 425у.о. spain Чорногорія від 295 у.о. spain Хорватія від 329у.о. egipt ДОМІНІКАНА egipt ІНДІЯ (ГОА) egipt ШРІ-ЛАНКА egipt ТУРИ в ІЗРАЇЛЬ egipt МАЛЬДІВИ, СЕЙШЕЛИ egipt НЕРУХОМІСТЬ у БОЛГАРІЇ egipt НЕРУХОМІСТЬ У ГРЕЦІЇ

Шрі-Ланка. Тури на Шрі-Ланку. Відпочинок в Шрі-Ланці.

Шрі-Ланка 

 шри-ланка (1)Sri-LankaP6Водопады-Шри-Ланка

 актуальні пропозиції по турах за телефонами

 097 677 96 23, 099 164 32 20 

 

Шрі-Ланка (до 1972р. Цейлон) — острівна країна в Індійському океані за 31км. від південного
узбережжя Індії. Площа 65 610 км².

Столиця — Шрі-Джаваярденапура-Котте (передмістя найбільшого міста країни Коломбо).

Офіційні мови — сингальська і тамільська.

Грошова одиниця — ланкійська рупія.

Часовий пояс — +5:30.

Релігія —  основні релігії — буддизм, індуїзм, християнство, іслам. Більша частина мешканців (близько 70%), сповідують буддизм, в основному  це сингали. Таміли – прибічники індуїзма (15%). Малайці і маври (7,5% жителів) — мусульмани. Християнську релігію сповідують бюргери, а також частина тамілів і сингалів (7,6% від загальної кількості населення).

Перед тим як зайти в храми, мечеті завжди треба знімати взуття. В храмах треба знаходитися з покритою головою в мечетях жінки мають закривати голови і плечі, а також бути у довгому одязі. Не треба брати у храми будь-які вироби зі шкіри.

Клімат — тропічний, теплий і вологий. Середньорічна температура +27ºС. Температура води в Індійскому океані — близько +27ºС.  На клімат впливають два мусони — північно-східний, триває з жовтня по березень, приносить суху погоду. І південно-західний мусон, триває з червня по жовтень, приносить дощі і викликає хвилювання океану. Сезонні погодні зміни невеликі. Дощі випадають переважно вночі. На південно-західному узбережжі Шрі-Ланки сухий сезон триває з жовтня по травень, на північно-східному — з квітня по листопад.  Кращий час для купання в океані і зайняття водними видами спорту на південно-західному узбережжі Шрі-Ланки — період з жовтня по квітень, на північно-східному — з березня по листопад. Слід зазначити, що у будь-який сезон і на будь-якому узбережжі завжди досить сонячних днів і можна купатися в океані.

Шрі-Ланка «Благословенна Земля» — колиска буддизму, країна  давніх традицій і звичаїв, острів вічного літа. Крихітна держава в Південній Азії, омивана Індійським океаном, зберігає величезну кількість природних і культурних багатств. На Цейлоні нескінченні піщані пляжі, затишні курортні міста покриті кокосовими пальмами, екзотична тропічна природа з дивовижними тваринами і птахами є сусідами з буддійськими палацами і храмами, загубленими в джунглях розвалинами античних міст, включених в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. На острові зберіглося безліч унікальних культурно-історичних пам’ятників. Найбільш цікавою і насиченою екскурсією є «Золотий трикутник Шрі-Ланки». Дана екскурсія включає найбільш цікаві пам’ятки країни такі як підняття на Левову Скалу, місто давнього Цейлону Анурадхапуру, Королівський Палац «Галвіхара» в якому знаходяться чотири висічені із скелі статуї Будди, що сидить, лежить і стоїть, Храм Будди в місті Канді, Ботанічний сад в Параденії та багато іншого.

Пляжний відпочинок.

Курорти Шрі-Ланки умовно діляться на курорти західного узбережжя — Негомбо і Маравілла — найстаріші курортні містечка Шрі-Ланки, де розташовані готелі середнього рівня, близько від аеропорту, але море тут не дуже чисте. Негомбо славиться своїми коштовними каменями.
На курортах південно-західного узбережжя — Ваддува, Калутара, Берувела і Бентота є готелі будь-якого рівня, хороші широкі пляжі, усі готелі знаходяться близько до міської інфраструктури. Берувелла — рибальське село з великою кількістю рибних ресторанчиків. Бентота — романтичне місце між гирлом річки і океаном, дуже популярний серед наших туристів курорт. Калутара славиться своїми спортивними клубами, що пропонують всілякі водні види спорту, — віндсерфінг, бодисерфинг, підводне плавання.
Курорти південного узбережжя — Хіккадува, Галі і Велігама розташовані далі від аеропорту. Хіккадува — одна з найрозвиненіших туристичних зон, популярна серед західних туристів — тут є хороша дискотека і красиві коралові рифи. Гале — третій за величиною курорт, що пропонує спокійний відпочинок в готелях хорошого рівня. Пам’ятка містечка — голландський форт, що добре зберігся.
Курорт північно-східного узбережжя — Тринкомале має шикарний пляж з білосніжним як на Мальдівах піском, але тут практично немає інфраструктури і хороших готелів, та і розташований він далеченько

Оформити візу можна

1. По прильоту в аеропорту. Вартість візи 35 доларів США. (необхідно мати: ваучер на готель; міграційна картка, яка видається у аеропорту;). Для дітей до 12 років віза безкоштовна.

2. Оформити самостійно дозвіл на сайті www.eta.gov.lk. Вартість візи 30 доларів США. Для дітей до 12 років безкоштовно. Оплату можна здійснити за допомогою карток MasterCard і Visa. Про отримання дозволу ЕТА заявник буде повідомлений через свою електронну пошту. Увага: після отримання ЕТА, рекомендується мати при собі копію повідомлення про видачу для паспортного контролю в Коломбо.

Для громадян Украъни, які відвідують Шрі-Ланку транзитом, віза також буде безкоштовною (до 48 годин).

для детальної інформації та підбору туру телефонуйте

тел 097 677 9623, 099 164 32 20

 

Комментарии запрещены.