by w4l3XzY3
ГОРЯЩІ ТУРИ
egipt ЄГИПЕТ від 320у.о. ТАІЛАНД ТАІЛАНД від 580у.о. ТУНІС ТУНІС від 360у.о. Греція Греція від 325у.о. Bolgary Болгарія від 140у.о. Відпочинок в Італії Італія від 389у.о. Круїзи Туреччина від 356у.о. Відпочинок в ОАЕ ОАЕ від 259 у.о. spain Іспанія від 425у.о. spain Чорногорія від 295 у.о. spain Хорватія від 329у.о.

ІСПАНІЯ.Відпочинок в на морі. ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ

исранияиспани я2017испания

 актуальні пропозиції по турах за телефонами

 097 677 96 23, 099 164 32 20 

 

Королівство Іспанія держава на південному заході Європи. Займає більшу частину Піренейського п-ова, Балеарські і

Пітіузькі о-ви в Середземному морі, Канарські о-ви в Атлантичному океані.Іспанія омивається Середземним морем і Атлантичним океаном.

Столиця — Мадрид.

Офіційна мова — іспанська.

Грошова одиниця — євро.

Часовий пояс — +1.

Релігія — 99% християни (римо-католики).

Клімат. У Іспанії виділяють три типи клімату: помірний морський на північному заході і півночі; середземноморський на півдні і узбережжі Середземного моря; континентальний клімат у внутрішніх районах країни. Зима м’яка — середня температура від +8 С до +14 С, в гірських районах інколи опускається до -7 С. Літо жарке — від +23 до 29 С. Осадки (250-700 мм. в рік) випадають, в основному, в осінньо-зимовий період. На Канарських островах клімат переважно тропічний, середня температура взимку +25 С (вода +20-22 С), влітку +26-28 С (вода 22-23 С). На Балеарах клімат середземноморський, менш сухий, чим в континентальній частині країни. Літо трохи прохолодніше, ніж на материку — +18-26 С, середня зимова температура не опускається нижче +12 С. Пляжний сезон починається в березні. Найкращий час для подорожі в Іспанію — з кінця весни до початку осені.

Барселона. Барселона — місто і порт на північному Сході Іспанії, на березі Середземного моря, в межиріччі Бесос і Льобрегат. Адміністративнийцентр Каталонії і однойменної провінції. Другий після Мадрида по числу жителів в країні. У 218 р. до н.е. римляни заснували місто біля скелі і назвали його Барсіно. Зі сходу місто омивають хвилі Середземного моря, а із заходу він захищений горами Сьєрра-де-Кольсерола. Завдяки такому вдалому розташуванню, Барселона є головним портом країни. До цих пір збереглися розвалини стін, зведені римлянами в IV ст. Барселона найжвавіше, саме «європейське» місто Іспанії, жителі якого користуються славою любителів мистецтв, особливо музики. Крім того, це саме торгівельне і індустріальне місто країни. Сусідство старовинних будівель, палаців, церков і ультрасучасних будівель, широких вулиць, обсаджених платанами і пальмами, і затишних площ представляє надзвичайно своєрідну картину. Барселона – це величезний музей під віткритим небом. Особливо цікавий Квадрат д`Ор («Золотий квартал»). У ньому зосереджені справжні шедеври архітектури різних часів і стилів. Тут в буквальному розумінні неможливо знайти дві однакові будівлі. До пам’яток Барселони, поза сумнівом, належить велике творіння Гауді — собор La Sagrada Famillia («Святе сімейство»). Цей собор вважається своєрідним символом міста, так само як і парк Гуель. До ранніх творінь Гауді, відносяться ковані ліхтарі, які освітлюють Королівську площу. На Кафедральній площі Старого міста ви зможете побачити танцюристів, виконуючих старовинний каталонський танець «сардана», який поверне вас на 500 років назад. Каталонці люблять повеселитися і надають таку можливість кожному туристові. У місті відкрито безліч дискотек, барів і ресторанчиків з чудовою каталонською кухнею. Барселона також вважається чудовим містом для шопінга. На вулицях міста безліч бутіків, де представлений одяг провідних світових дизайнерів. У Барселоні взагалі можна знайти розваги на будь-який смак. Саме ця багатогранність міста і залучає сюди туристів зі всього світу. Кожен зможе знайти тут щось цікаве для себе, і ніхто не залишиться байдужим.

Коста Брава. Коста Брава – це один з найживописніших куточків Іспанії. Коста Брава означає по-іспанськи «Дикий берег», і це узбережжя межує з Францією і протягнулося на 160 км. до міста Бланес. Далі на південь берег вже носить ім’я Коста дель Маресме. – це друге курортне узбережжя Каталонії, де дуже цікаво відпочивати всім, хто любить історію і культуру. Коста Брава і Коста дель Маресме мають помірніший клімат, ніж узбережжя Андалузії – Коста дель Соль, і хоча купальний сезон в Каталонії починається трохи пізніше, ніж на півдні, тут не буває виснажливої жари, а рослинність дуже пишна і різноманітна. Тут практично немає промисловості, а ці місця століттями населяли селяни-винороби і рибаки. Екологія північного узбережжя іспанського середземномор’я бездоганна, пляжі з дрібної гальки або ж піщані, а море дуже чисте. Коста Брава і Коста дель Маресме є смугою пляжів з красивими скелястими горами, порослими лісом хвойних порід. Від холодного північного вітру узбережжя захищають гірські хребти, і різка зміна температур відсутня. Піренейські сосни, смолисті ялиці наповнюють повітря своїми приємними ароматами, з гір стікають швидкі кристально чисті річки і струмки, круглий рік квітуча і яскрава природа залучає туристів зі всіх кінців Західної Європи і навіть з інших континентів. В середині травня вже можна купатися, вода стає холодною після жовтня. Повітря влітку і на початку осені не дуже жарке, всього +25-28°С, а вода прогрівається від +21 і до +23 °С. Якщо ви відправитеся відпочити на Коста Браву, вам буде зовсім не складно відвідати столицю Каталонії – Барселону, прекрасні і загадкові монастирі і загублені в Піренеях села, немов застиглі в минулих століттях. Будь-яке містечко на цих берегах Середземного моря красиве, і вас оточуватиме своєрідна чарівність місцевої природи. Найвідоміші центри пляжного відпочинку – це такі міста, як Плайя де Аро (Platja D’aro), Сан Антоні де Калонь (St. Antoni de Calonge),Тосса де Мар (Tossa de Mar), Ллорет де Мар (Lloret de Mar), Бланес (Blanes), Мальграт де Мар (Malgrat de Mar),Санта Сусанна (Santa Susanna), Пінеда де Мар (Pineda de Mar) і Калелья (Calella).

Коста дель Гарраф. Узбережжя Коста дель Гарраф розташоване в 36 км. на південь від Барселони і протягнулося від гирла річки Льобрегат до міста Кубел’яс (Cubellas) приблизно на 50 км. Це частина узбережжя автономного співтовариства Каталонії. Багато прибережних міст зберегли колоритну архітектуру і історичні пам’ятники. Уздовж всієї берегової лінії проходить гірський ланцюг, який утворює живописні і спокійні морські бухти; велику частину території біля берегів Коста-дель-Гарраф займає природний парк. У протяжних піщаних пляжів розташувалися популярні курорти, які підходять як для елітарного відпочинку, так і для молоді. Центром узбережжя Коста-дель-Гарраф є відомий курорт Сітжес. По суті, він є курортним передмістям Барселони, відстань до якої від Сітжеса складає всього біля 35 км. Це велике місто з дуже розвиненою туристичною інфраструктурою. Багаточисельні готелі (більшість — категорії 4*), магазини модних брендів, вечірні і нічні розваги, близькість до Барселони роблять Сітжес неймовірно популярним курортом серед мандрівників з самими різними інтересами, а також досить дорогим місцем відпочинку. Окрім Сітжеса, на узбережжі Коста-дель-Гарраф знаходяться популярні курорти Вілануева-і-Желтру (Villanueva y Geltrú), Кастельдефельс (Castelldefels), Кубельяс (Cubellas), що пропонують великий вибір розміщення і хороші пляжі.

Коста Дорада. Узбережжя Коста Дорада протягнулося по Середземноморському узбережжю Іспанії на 200 км. від містечка Вілануева-і-Желтру до дельти повноводної річки Ебро і розташованого поруч містечка Альканар. Коста Дорада – це морське узбережжя провінції Таррагона. Якщо Коста Брава дивує своїми скелястими горами і високими кручами, то Коста Дорада відрізняється довгими пляжами із золотистим піском, на яких дуже добре відпочивати разом з маленькими дітьми. Сама назва цього берега означає по-іспанські «Золотий берег». Південна Каталонія – один з найцікавіших в екскурсійному відношенні регіонів Іспанії. Але не лише подорожі по країні приваблюють на це узбережжя туристів: на Коста Дорада є розважальні центри і аквапарки, готелі всіх рівнів, ресторани і дискотеки, нічні клуби, торгівельні центри і відмінні спортивні споруди. Якщо ви любите водні види спорту, такі як віндсерфінг, парусний спорт, рибалка, у вашому розпорядженні гавані і спортивні порти. А якщо вам подобаються теніс, верхова їзда, гольф – ви знайдете самі кращі умови для активного відпочинку. Коста Дорада – це одне з самих популярних узбережжя Іспанії, куди щороку приїжджає величезна кількість туристів. Але не дивлячись на такий потік гостей, провінція зберігає свої старовинні міста з чарівними обличчами і устроєм життя. Один з центрів культури на узбережжі – древнє і дуже симпатичне місто Таррагона, де жили і торгували всі народи Середземномор’я і Західної Європи. Древні греки і римляни, араби, франки і кельти, іберійці, вестготи – всі ці народи залишили на цій території свої пам’ятні знаки! Колись Юлій Цезарь зробив Таррагону римською провінцією, а християнство сюди приніс апостол Павло. Таррагона – прекрасне іспанське місто з галасливими народними святами і своєю неповторною особою. На південь від Таррагони розташовується древнє місто Реус, батьківщина архітектора Антоніо Гауді. Якщо відправитися далі на південь, ви побачите містечко Тортоса на річці Ебро. Тут можна оглянути величну древню фортецю. У цьому містечку сталася одна з вирішальних битв громадянської війни в Іспанії і тут є пам’ятник загиблим в 1938 році солдатам. Недалеко від золотих пляжів Кости Доради здіймаються гряди гір Прадес і С’єрра-де-Пандольс. Ви побачите високі вершини і тінисті ущелини, каньйони і теплі озера з підземними джерелами. У горах зустрічаються різні симпатичні і безпечні тварини – такі як гірські кішки і дикі козли. Ці дивні мешканці гір не бояться людей. Гірські схили захищають Коста Дораду від різких перепадів температур, і клімат тут дуже приємний. Сімейний відпочинок з дітьми вимагає тиші і зручних пляжів – таким містом є місто Камбрілс. Молодь, яка любить пошуміти і погуляти, зазвичай вибирає Салоу або Ла Пінеду – великі курортні міста, де завжди багатолюдно і весело.

Коста Бланка. Коста Бланка перекладається з іспанського як «білий берег». Узбережжя отримало назву, завдяки своїм прекрасним білим піщаним пляжам. Також Коста Бланка славиться своїм відмінним сервісом і бурхливим нічним життям. Узбережжя належить іспанській провінції Валенсія. Головним містом цієї смуги узбережжя є Аліканте, але велика кількість туристів, прагнуть в Бенідорм – це ідеальне місце для тих, хто полюбляє відпочинок, наповнений розвагами, з великою кількістю барів і нічних клубів. Проте Коста Бланка далеко не обмежується переповненими пляжами і курортами – в оточенні гір знаходиться багато милих середньовічних містечок. Якщо Ви шукаєте місце, де цілий рік можна насолоджуватися сонячними днями, оксамитовими піщаними пляжами, чистою водою, якщо Вам потрібні готелі з прекрасним обслуговуванням, з широкою розважальною і спортивною програмою, в оточенні нетронутої природи… Якщо Ви бажаєте насолодитися багатою історичною і культурною спадщиною, унікальною кухнею, Коста Бланка — те, що Вам потрібне. Коста Бланка — це різноманітні ландшафти і 485 кілометрів середземноморського узбережжя. Багата історія цієї землі і творча душа її жителів залишили глибоку культурну спадщину — живопис палеоліту, пам’ятники часів правління Риму, середньовічні замки, а також багаточисельні громадські і релігійні будівлі різних архітектурних стилів.

Коста дель Соль– це саме сонячне і жарке узбережжя Іспанії, батьківщина запального танцю фламенко і містичної кориди –видовища, яке уходить своїм корінням в глибину тисячоліть. Знаменитий порт Кадіс, який любив малювати Сальвадор Далі, столиця провінції старовинне місто Малага – це ще не всі пам’ятки Андалузії, чиїм узбережжям є Коста дель Соль. Такі пам’ятники світової культури, як мавританські сади і замок Альгамбра, розташовані в Гранаді, визнані пам’ятники Всесвітньої спадщини – Кордова і Севілья, з приголомшливими середньовічними кварталами і неповторною атмосферою, залишаться у вашому серці надовго – адже неможливо не полюбити таке дивне місце, як Андалузія! Можливо, мавританські міста цієї частини Іспанії – одне з найкрасивіших місць на нашій планеті. Коста дель Соль, або ж Сонячний берег – це ідеальне місце для любителів проводити частину відпустки на пляжі. Тут 325 сонячних днів в році, а море дуже тепле, і купальний сезон починається трохи раніше, а закінчується трохи пізніше, ніж на іншому узбережжі іспанського Середземномор’я. Гори оточують пляжі з боку материка і не пускають холодний північний вітер до узбережжя. Багато пляжів Коста дель Соль є зразковими і нагороджені блакитним прапорцем – знаком екологічної чистоти. Міста узбережжя Коста дель Соль – це Torremolinos (Торремолінос), Benalmadena (Беналмадена), Fuengirola (Фуенхирола), Marbella (Марбел’я), Estepona (Естепона). Марбел’я – визнаний центр фешенебельного будівництва і найрозкішнішого відпочинку. Свої будинки на цьому курорті мають всі іспанські знаменитості і багато європейських зірок, а гавань Марбел’ї, яка називається Пуерто Банус, повна білосніжних красунь-яхт. Тут розташована безліч відмінних готелів для найвимогливіших гостей Іспанії, а доглянуті піщані пляжі цього курорту тягнуться на багато кілометрів уздовж берега. Якщо вам захочеться весело відпочити без зайвого гламуру, то ви можете побувати в Торремоліносі, Беналмадені або у Фуенхиролі – ці чудові курорти улюблені європейським середнім класом і володіють тією ж чарівною атмосферою з мавританським колоритом, що і вся Андалузія. У ясну погоду тут можна побачити береги Африки! Прекрасна Малага вважається столицею провінції Андалузії. Це місто оспіване безліччю поетів різних часів і народів. Севілья – історичний і культурний центр півдня Іспанії. Приголомшливі замки і палаци, арабська фортеця Гибралфаро, собори і церкви, арена для кориди – все найкраще, що може запропонувати вашій увазі сонячна Андалузія, можна побачити в цьому місті.

Тенеріфе- один з семи островів Канарського архіпелагу, він з усіх боків омивається Атлантичним океаном. Тенеріфе разом з іншими Канарськими островами, а також Азорськими островами, Мадейрою і островами Зеленого Мису утворюють Мікронезію. Острів виник в результаті виверження вулкана приблизно 12 млн. років назад, з тієї пори вулканічна активність неодноразово впливала на рельєф острова, змінювала його. Площа острова Тенеріфе — 2057 кв. км., це найбільший острів Канарського архіпелагу, який розташований між островом Гомера (на південному заході) і Гран Канарієй (на півдні). Унікальна географія острова, не могла не вплинути на його клімат, гірський хребет захищає південну частину острова від холодного повітря Атлантики. Всього на Тенеріфе налічується 30 мікрокліматичних зон, такої різноманітності погоди, і як результат — флори і фауни, не можна зустріти більше ніде. Тенеріфе набагато ближче до Африки, чим до Європи, від Марокко, найпівденнішої точки Африки, острів відокремлює близько 300 км., а від Іспанії, якій Тенеріфе належить, його відокремлює 1500 км. Клімат Тенеріфе – це тепла і сонячна субтропічна весна, саме тому його і називають «островом вічної весни». Тут практично не відчувається зміна пір року, навіть опинившися на острові в час, коли всі європейські країни покриті снігом, із зимового одягу Вам знадобиться лише легкий светр для вечірньої прогулянки або поїздки до вершини вулкана Тейде. Тенеріфе – це єдине місце в Європі, де загоряти і купатися можна протягом всього року. Санта Крус де Тенеріфе – столиця Канарських островів, в якій проживає 200 тисяч чоловік, розташована на узбережжі в північно-східній частині. Місто дуже жваве, в ньому багато довгих вулиць, красивих площ і садів. Одне з найцікавіших місць міста – площа Іспанії (Plasa de Espana), де знаходяться будівля уряду острова, музей археології і антропології, монумент полеглим в громадянській війні в Іспанії (1936-39 рр.) – обеліск з висіченим хрестом. Недалеко від центру міста розташовані два прекрасні пляжі – Taganana з чорним піском і las Teresitas, штучний пляж із золотим піском, привезеним з Сахари. Лагуна (La Laguna) – друге за значенням місто острова, засноване в 1496 році, культурний і релігійний центр Тенеріфе. До 1723 року Лагуна була столицею Тенеріфе. Саме тут знаходиться єдиний університет Канарського архіпелагу. На острові існує широка мережа автобусних маршрутів. Курортними містами острову є Лос Кристіанос, Плайя де Лас Амерікас, Коста Адехе, Плайя Параісо, Гіа де Ісора.

Майорка. Майорка – це один з островів Балеарського архіпелагу, його розміри складають від 110 км. зі сходу на захід до 75 км. з півдня на північ, а загальна площа острова – це 3627 кв.км. Майорка – це острів з найрізноманітнішим рельєфом. Центральну частину цього шматочка суші займають гори з красивими назвами Сьєрра де Трамонтана і Сьєрра де Леванте. Ці гірські ланцюги протягнулися з південного сходу на північний захід острова, саме вони утворюють неповторні пейзажі Майорки. А між ними пролягає живописна долина Ес Пла. На острові є три найбільш крупні бухти, які якраз і манять туристів своїми піщаними пляжами :Бухта Пальми завдовжки 17 км., Алькудія, пляжі завдовжки 14 км. і більш віддалена Польєнса, 10 км. Вся північна частина острова може сподобатися любителям гір: скелясті уступи, гірські кряжі. З півдня чарівні бухти з дрібним білим піском і безліч невеликих затишних бухт, яких багато на сході і південному заході острова, – тут розташовуються туристичні зони. Клімат острова ідеально підходить для пляжного відпочинку в літній час: з червня і по жовтень в морі можна плавати, дощових днів майже не буває, лише пізньої осені приходять зливи. Зимові температури коливаються в межах від +5 до+12°С, влітку дуже тепло, але виснажливої жари не буває: від + 25 до +33 °С. Найпопулярніший туристичний транспорт на острові – це автобус. Куди б ви не хотіли з’їздити, на автобусі можна добратися в будь-який куточок острова. Таке прекрасне місце для відпочинку, як острів Майорка, навряд чи коли-небудь втратить свій статус аристократичного курорту. Тут розташовується резиденція королівської сім’ї Іспанії, і щороку монарх разом зі своїми родичами проводить на Майоркі канікули. Краса гористих пейзажів, чудові пляжі і м’який клімат приваблюють сюди найвишуканішу публіку. На острові щороку проходят музичні фестивалі і вернісажі, а також інші культурні заходи. Найвідоміші курортні міста і курорти Майорки – це Ареналь (Arenal), Плая-де-Пальма (Playa de Palma), Кан-Пастілья (Can Pastilla), Кала-майор (Cala Mayor), Ільєтас (Illetas), Пальма-Нова (Palma Nova), Магалуф (Magalluf), Санта-Понса (Santa Ponsa), Пагера (Paguera), Пуерто-Поленса (Puerto Pollensa), Алькудія (Alcudia) і тд. На Майоркі можна відмінно відпочити увечері. Тут багато барів і дискотек, ресторанів і кафе. Загалом якщо ви любите нічне життя, Майорка вам дуже підійде. Якщо ви любите азартні ігри, можна відвідати казино. Дітям сподобається величезний і дуже веселий аквапарк Marineland. Для цінителів природної краси відкриті чотири національних парка (Кабрера, Альбуфера, Мондраго і Драгонера), 48 природних зон, що охороняються державою. Ви зможете побачити всю різноманітність і всю красу природи Майорки.

 Ібіца — це іспанський острів в Середземному морі, входить до складу Балеарського архіпелагу. Столиця Ібіци носить ту ж назву, ще її називають Віла. Тут панує літо: тепле море, яскраве сонце, екзотична природа — справжній рай на землі. З квітня по жовтень стовпчик термометра не опускається нижче +25 С. З липня по жовтень температура води в морі досягає +26 С. Клімат на Ібіці м’який, а тепле Середземне море з освіжаючими морськими бризамі не дає жарі зіпсувати насолоду відпочинку. Природа на Ібіце просто приголомшує своєю красою: субтропічна рослинність (пальми, оливкові дерева і інша яскраво квітуча «зелень») грає всіма кольорами. Покриті соснами схили гір підносяться над шикарними пляжами і бухтами кристально чистої морської води, а на рівнинах розкинулися сади оливкових дерев. Ібіца — наймодніший Європейський курорт, що відрізняється своєю відповідною специфічною атмосферою, людьми, природою і, звичайно ж, унікальними мегаклубами (дискотеками), які по праву вважаються одними з кращих не лише в Європі, але і в світі. Острів не дуже малий і досить різноманітний, щоб не сумувати, і не дуже великий; отже ви вже через декілька днів відпочинку відчуєте себе там як вдома. З давніх часів острів залучав до себе завойовників і піратів. Історія перших поселень (карфагенян) на ньому відноситься до 7 століття до нашої ери. Карфагенян змінили римляни, потім араби, вестготи і нарешті каталонці. Кожен з цих народів залишив слід в історії і культурі острова. Ібіца популярна не лише серед західної молоді, але і в більшої частини світового бомонда: художників всіх напрямів, зірок кіно і музики, топових діджеїв, моделей, мільйонерів, журналістів, політиків і бізнесменів. На невеликому острові є все, щоб догодити будь-яким смакам відпочивальників: упорядковані і дикі пляжі, готелі різних категорій, розкішні вілли, кемпінги, тенісні корти і поля для гольфу, нічні клуби, бари, ресторани, бутіки і хіппі-ринки, старовинна фортеця, вузькі вимощені вулички, дивні пейзажі, фантастична природа, сосни, кактуси і пальми. З настанням ночі острів перетворюється на одне суцільне свято. Нічне життя Ібіци — це унікальне поєднання європейського молодіжного клубного відпочинку і іспанських традиційних нічних гулянь. Своя атмосфера панує в районі Плайа д’ен Боса, одного з головних туристичних центрів острова. Саме тут знаходиться легендарний клуб «Space», що прославився своїми «after-parties». З району Плайа д’ен Боса до двох годин ночі народ переміщається в мега-клуби, відомі своїми пінними вечірками, що збирають щоночі до 10 000 чоловік. Нічне свято на Ібіці не закінчується ніколи. «After-parties» починаються в 6 ранку і тривають до 3 години дня, але свято продовжується в музичних барах і прямо на пляжі. На Ібіці 58 пляжів на будь-який смак і колір: повністю улаштовані з широким спектром послуг, абсолютно дикі, пляжі для занять водними видами спорту, а також тихі і затишні — для безтурботного сну після бурхливої ночі в клубі.